niedziela, 1 grudnia 2013

Podpórki do książek

Macie problem z przewracającymi się książkami? Przewalają się na półce, gdy którąś z nich chcecie wyciągnąć. Nie chcą stać tak jak byście tego sobie życzyli. Nie możecie też ich postawić na eksponowanym miejscu w dowolnym pomieszczeniu. Znalazłem rozwiązanie. Dzięki Emmie odkryłem fajną stronę decomania, a tam wpis o podpórkach do książek. Pasją autorki tej strony jest design, projektowanie i tworzenie pięknych przedmiotów codziennego użytku. Zobaczcie sami jak pięknie mogą wyglądać książki. Te podpórki to prawdziwe dzieła sztuki, poza tym są bardzo praktyczne. Jedna ciekawsza od drugiej, trudno wybrać tę najładniejszą. Myślę, że znajdziecie coś dla siebie.

Żródło zdjęć: decomania

 
 

8 komentarzy:

 1. Ten nakrapiany konik najbardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie lepiej pasowałby jamniczek. :)

   Usuń
  2. Lirael, bardzo dobry pomysł, ja co prawda nie mam zupełnie zdolności manualnych, ale może ktoś inny to zrealizuje :) Półka z dziełami Czechowa, Mrożka i "Listami" Lem - Mrożek i podpierający je jamniczek :)

   Usuń
  3. Emmo, to także i mój faworyt :)

   Usuń
 2. Miło, dziękuję za wpis i uznanie
  pozdrawiam
  izabella-decomanka i jej decomania! : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również dziękuję za inspirację i pozdrawiam ciepło :)

   Usuń
 3. Mi również najbardziej do gustu przypadł podzielony konik :D Ale podoba mi się również ten śnieżny motyw ostatnich podpórek ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie są znakomite. Wyobrażam sobie, że ktoś może zacząć kupować książki, a nawet , o zgrozo, czytać, tylko aby móc je postawić pomiędzy takimi podpórkami :)

   Usuń