poniedziałek, 14 grudnia 2015

Gavin Extence "Lustrzany świat Melody Black"


Najnowsza powieść autora głośnego debiutu "Wszechświat kontra Alex Woods"
Jak to nieraz w życiu bywa, wszystko zaczęło się od trupa. To był zwykły sąsiad, nie ktoś, kogo Abby dobrze by znała, jednak mimo wszystko… Znalezienie zwłok, podczas gdy przyszło się pożyczyć puszkę pomidorów, może być lekko szokujące. A przynajmniej powinno być. 
Teraz, ponownie analizując minione wypadki, kobieta nie może pozbyć się wrażenia, że wszystko potoczyłoby się zupełnie inaczej, gdyby feralnej środy nie weszła do mieszkania naprzeciwko. A z pewnością nie poznałaby Melody Black…
Brytyjski humor, literacki talent i nieszablonowa historia. Lustrzany świat Melody Black jest drugą powieścią Gavina Extence’a, autora znanej już polskim czytelnikom książki Wszechświat kontra Alex Woods. To szalenie błyskotliwa i uszczypliwie prawdziwa opowieść o tym, że każdy ma swoje wzloty i upadki, a życie bardzo łatwo potrafi wyślizgnąć się z rąk.


4 komentarze:

 1. Właśnie ją skońćzyłam i biorę się za publikację recenzji. Jestem mega zadowolona z lektury :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ksiązka jeszcze przede mną. cieszę się, że Ci się podobała, zajrzę aby przeczytać Twoje wrażenia z lektury :)

   Usuń
 2. Autor skupił się na niezwykle aktualnym temacie, na chorobie, do której wciąż wielu ludzi wstydzi się przyznać. O dziwo, treść poprzedniej książki w ogóle nie zapadła mi w pamięci. Nie boję się jednak, że równie szybko zapomnę o ,,Lustrzanym świecie...".
  Pozdrawiam serdecznie
  li_lia
  http://swiatwedluglilii.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gavin Extence w swoich książkach porusza trudne tematy, dotykające wielu ludzi, ale trzeba przyznać robi to w bardzo interesującej formie, co powoduje, że nie zapomina ich się tak szybko.

   Usuń