piątek, 18 listopada 2011

3...2...1...

Witam wszystkich na moim blogu poświęconym książkom. Jeżeli czytacie te słowa to znaczy, że lubicie czytać i znaleźliście się we właściwym miejscu. Mam zamiar umieszczać tutaj recenzje z przeczytanych przeze mnie książek, teksty poświęcone wyjątkowym książkom lub pisarzom. Moim celem jest także stałe dbanie o jakość mojego bloga, tj. "polepszanie" jego wyglądu i zawartości. Pomimo, ze dopiero zaczynam tworzenie bloga, to jestem od kilku lat wiernym czytelnikiem wielu wspaniałych blogów literackich. Mam zatem bardzo dobre wzory do naśladowania.
Oczywiście wybór i ocena lektur będą całkowicie subiektywne ale mam nadzieję, że Was zainteresują i będziecie czasem do mnie zaglądać. Proszę Was też o komentarze jeżeli coś Was zaciekawi, spodoba się lub też nie :)

Zapraszam!

6 komentarzy:

 1. Witam zatem w książkowej blogosferze;) Trafiłam tu po linkach, od jakiegoś komentarza odnośnie Murakamiego, i z przyjemnością będę się przyglądać, jak Twój blog się rozwija.

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie dzięki za odwiedziny. Bardzo mi miło gościć Cię. Mimo tych wszystkich książek czułem się tutaj już trochę samotnie:)Pozdrawiam i zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zbyszku, niech Ci z nami dobrze będzie :) I fajnie, że powstają kolejne blogi męskiej części społeczeństwa, ciągle Was zbyt mało w blogosferze książkowej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za dobre słowo i odwiedziny. Coś w tym jest, że nas mało. Podobno mężczyźni mają alergię na drukowane. Sam nieraz męczyłem się aby uruchomić jakieś nowe urządzenie czy program bo nie chciało mi się zaglądnąć do instrukcji obsługi;)Że już o czytaniu map nie wspomnę.

  Pozdrawiam i zapraszam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. To bardzo miło, że kolejna osoba poświęca swój czas na szerzenie czytelnictwa. Chętnie będę tu zaglądać :)
  Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów ^.^

  OdpowiedzUsuń
 6. Piegusko - Miło mi, że mnie odwiedziłaś,że
  Ci się tutaj podoba. Staram się i
  nadal wszystkiego się uczę. Dziękuję,
  pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń